HOT Tennis - шаблон joomla Видео
Şubat 16 / Haberler

Gebze'de Yüzme Teşvik Yarışmaları Yapıldı

Gebze'de Yüzme Teşvik Yarışmaları Yapıldı

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme İl Temsilciliğince Gebze Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda Kulüplerarası Teşvik Yarışmaları Düzenlendi.

Kocaeli Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Yüzme İl Temsilciliğince düzenlenen 2008-2009 doğumlu sporcuların katıldığı Kulüplerarası Yüzme Yarışmaları 17 Kocaeli kulübü ve 3 Sakarya kulübü toplam 387 Sporcunun katılımıyla Gebze Olimpik Kapalı Yüzme Havuzunda yapıldı.

14 Şubat 2016 Pazar günü saat 10:00 da başlayan yarışmalarda 2008-2009 doğumlu kulüp sporcuları ter döktü. Yarışmaların teşvik amaçlı düzenlenmesi nedeniyle 25 Metrelik havuzda serbest, kurbağalama, kelebek ve sırtüstü kategorilerinde gerçekleştirildi.

Birbirinden güzel ve eğlenceli yarışmalar ile ilgili bilgi aldığımız Yüzme branşı il temsilcisi Seyfi Kıvılcım - ''katılımın muazzam olduğunu , 2008-2009 doğumlu sporcuların gelecek vadettiğini ve özellikle Gebze ilçesinden müsabık olarak ilk defa katılan sporcuların iyi performans sergilemelerinin sevindirici olduğunu ifade etti.

222 Erkek , 161 Bayan sporcunun katılımıyla gerçekleşen müsabakaların aynı gün saat 16:00 da sona erdi.

EN FAZLA KATILIM GEBZE GENÇLERBİRLİĞİ KULÜBÜNDEN

17 Kocaeli takımının katılım gösterdiği teşvik yarışmalarına kulübümüz Gebze Gençlerbirliği Kulübü Yüzme Şubesi öğrencileri 4 aylık hazırlıktan sonra ilk defa bir yarışmaya katılmanın heyecanı ve başarısını bir arada yaşadılar.

2008-2009 doğumlu toplam 32 sporcumuzun ilk defa katıldıkları yarışmalarda yüzme serilerinde birincilik elde etmeleri Yüzme Temsilcisi Seyfi Kıvılcımın dikkatinden kaçmazken , kulüp antrenörlerimiz Begüm Arıkan, Ceren Sayan, Günışık Kumru, Alara Süloğlu, Muratcan Camgöz ve Doğukan Kavaz hocalarımızdan edindiğimiz bilgiler doğrultusunda öğrencilerimizin performanslarının göz kamaştırdığını , kısa sürede hazırlanan sporcuların bu derece başarı sağlamalarının kendileri açısından çok sevindirici olduğunu ifade ettiler.

Kulüp başkanımız Sadettin AY Gebze Gençlerbirliği Kulübü Yüzme Şubesi antrenörlerinden ve sporcularından çok şey beklediklerini ifade etti. Teşvik yarışmalarında kulübümüzü temsil eden sporcularımızın performanslarının göz doldurduğunu ifade eden Ay Yüzme Federasyonunun ve Yüzme İl Temsilciliğinin faaliyet programında yer alan tüm yarışmalara katılacaklarını ifade etti.

800 FOTOĞRAFIN YER ALDIĞI FOTO ALBÜM İÇİN TIKLAYIN

 

1 yorum

  • Yorum Linki umut akgül Çarşamba, 02 Mart 2016 22:47 yazan umut akgül

    SELAMLAR.
    Sadece sosyal faliyet alanı olarak seçtiğimiz yüzme sporu sayenizde aile içinde kritiğini bile yaptığımız bir etkinliğe dönüştü. YİĞİT HAMZA ile başlayan bizim yüzme serüvenimiz kardeşi ÖMER ilede süreceğine eminim bunun sebebi olarak sizin sahiplenmeniz, güler yüzlü oluşunuz, çocuklara ve spora olan yaklaşımınız sayesinde olacak heşey için teşekkürler.

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

nikeadidas