HOT Tennis - шаблон joomla Видео
Temmuz 13 / ANTRENÖRLER

F. Günışık KUMRU

F. Günışık KUMRU

F. GÜNIŞIK KUMRU

21 Nisan 1994 yılında Mersin’de doğdum.İlk,orta ve lise eğitimimi Kocaeli Bahçeşehir Kolejinde tamamladım.İlk okul birinci sınıftayken yüzme sporuyla tanıştım.11 yıl boyunca özveri  ve disiplinle yüzme sporuna devam ettim.Bu süreç içerisinde çeşitli branşlarda Türkiye dereceleri elde ettim ve 2008 ve 2009 yıllarında ülkemi milli sporcu olarak temsil ettim.Bu spordaki başarılarım sayesinde orta okul,lise ve üniversite eğitimimi burslu olarak devam ettirme şansı yakaladım.

2012 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Psikoloji Bölümünü kazandım.

2012 yılından itibaren sualtı hokeyi  sporuyla tanıştım ve halen bu spora devam etmekteyim.

2012 yılında 1. Kademe antrenörlük belgesi  ve bronz cankurtaranlık belgelerimi alıp otizm,bedensel engelli,zihinsel öğrenme yetersizliği olan özel gereksinimli çocuklara yüzme antrenörlüğü yapmaktayım.Bununla birlikte çeşitli kulüplerde yüzme antrenörlüğü ve cankurtaranlık yaptım.

2014 yılında Dessat Su Sporları Kulübünde 1 ve 2 yıldız dalgıçlık eğitimlerimi tamamladım.Halen 3. Yıldız ve cankurtaran eğitmenliği eğitimlerime devam etmekteyim. 

2014-2015 Eğitim öğretim döneminde Rana Kaplan Koçluk Merkezinde; Kişisel Gelişim ve Yaşam Koçluğu eğitimim programını tamamladım.Hali hazırda bu alanda sosyal projelere devam etmekteyim.

 

Öğeyi Oyla
(10 oy)
Okunma 2969 defa
GGB YÜZME

Gebze Gençlerbirliği Spor Kulübü Yüzme Şubesi

2 yorum

Yorum Ekle

Gerekli olan (*) işaretli alanlara gerekli bilgileri girdiğinizden emin olun. HTML kod izni yoktur.

nikeadidas